Fale nowej kreacji

Nasze doświadczenie liniowego czasu wynika z tego, że nasz fizyczny mózg jest głównie połączony z aspektem umysłu jaki można określić „myślący umysł”.

W ludzkie historii wielu ludzi wyszło poza ten aspekt, łącząc się mniej lub bardziej, z innymi jakie są częścią naszej duszy. Dotykając w ten sposób wymiarów percepcji i istnienia nie mieszczących się w pojmowaniu „myślącego umysłu”.

Te inne aspekty można nazwać „wyższym umysłem” lub „oświeconym umysłem” ale także „umysłem intuicyjnym” lub „super świadomością”. Wraz z dostępem do innych aspektów umysłowości percepcja rzeczywistości się zmienia. Umysł myślący wyewoluował do funkcjonowania w rzeczywistości trójwymiarowej, mechaniki przetrwania w niej, adaptacji, rozpoznania wzorców, fizycznej orientacji w przestrzeni i czasie. I niewiele więcej.

Nasze kreatywne umiejętności, twórcza siła manifestowania nowego, radość bycia, poczucie jedności z wszystkim, percepcja wyższych wymiarów są energią jaka dociera do naszej fizycznej identyfikacji z naszego wielowymiarowego umysłu – jego innych aspektów. Te wielowymiarowe aspekty są dostępne dla każdego. Zawsze były. Trudno je jednak było nie tylko otworzyć ale i utrzymać w otoczeniu zdominowanym przez „umysł myślący” – w polu świadomości zdominowanym przez materializm, redukcjonizm oraz traktowanie każdego wyjścia poza nie jako objawy zaburzeń psychicznych. Energia kolektywna jest tu istotnym czynnikiem sprawczym, nie tylko energia indywidualna. Jednakże, Kreacja, jej siła przenikająca całe Uniwersum regularnie, cyklicznie uruchamia nowe fale swej kreacji. W przypadku Ziemi, naszego Układu Słonecznego, Drogi Mlecznej ten cykl w czasie mierzonym z z perspektywy trójwymiarowej rzeczywistości to około 12500 lat.

W rzeczywistości trójwymiarowej manifestuje się ta nowa Kreacja jako kolejne coraz intensywniejsze fale energii z centralnego słońca danej galaktyki, Sagitariusa. Wywołują one zmiany na Słońcu, zmiany na planetach Układu Słonecznego, w tym zmiany na Ziemi – np. w postaci fluktuacji pola mangetycznego. Zwiększonego oddziaływania promieniowania kosmicznego etc. Takie fale docierają teraz do nas. Nie oznacza to że to te fale elektromagnetyczne są same z siebie siłą sprawczą. One są trójwymiarowym aspektem cykli ewolucji wielowymiarowego kosmicznego Umysłu Uniwersum – Kreacji. Wraz z tymi falami coraz łatwiej uzyskać dostęp do oraz utrzymać połączenie z pozostałymi aspektami naszego wielowymiarowego self. Umysły intuicyjnego. Umysłu boskiego. I umysłu kreacyjnego. Bo fale te wpływają nie tylko na nasze indywidualne energie ale i na energie kolektywne.

Otwieranie się na te nowe aspekty jest procesem wymagającym. Wie to każdy kto przeszedł indywidualnie duchowy rozwój i połączy się z innymi aspektami wielowymiarowego self. Analogicznie takie trudności dotykają kolektywu, ludzkości, świata zwierząt i roślin, materii. Rzeczywistość się wydaje zdestabilizowana. Stare zasady ustępują, nowe jeszcze w pełni się nie zamanifestowały. To rodzi poczucie chaosu, absurdu tego co się dzieje. Rodzi niestworzone historie w umysłach na temat przyczyn.

Współczesna duchowość ezoteryczna jest nimi przepełniona. Każda jeszcze bardziej wymyślna od poprzedniej. To jak powracające fale snu z procesie budzenia się. Trzymanie się treści tych fal snu utrzymuje nas tylko dalej w fazie snu. Budzenie się to puszczenie tych treści. Historii. Wyjście z sennego matrixa tworzonego przez umysł myślący, który w swym ograniczeniu buduje opowieści mające wyjaśnić mu to co się dzieje. Ale nie potrafi tego zrobić w pełni. Dlatego nie ma co trzymać się tych treści. Otwarcie się na nowe jest tym co jest teraz konieczne. Bez lęku. W zaufaniu w siłę Kreacji Uniwersum.

Galaxy Waves Digital Art by Don DePaola

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: